این مقاله برای چه کسانی مناسب است ؟

این مقاله تمرین ها و توصیه هایی برای بزرگسالانی ارائه می دهد که به خاطر ابتلا به covid-19 شدیدا بیمار شده و احتمالا در بیمارستان بستری بوده اند. این مقاله اطلاعاتی در مورد حوزه های زیر ارائه می دهد:

پزشکان تمرین هایی در این مقاله ارائه داده اند که می تواند مناسب شما باشد . تمرین ها و توصیه های این مقاله نباید جایگزین برنامه های ورزشی و یا توصیه هایی بشود که مخصوص شما توسط پزشک شما در هنگام ترخیص از بیمارستان ارائه شده است. دوستان و خانواده شما می توانند در حین بهبود به شما کمک کنند و می توانید این مقاله را در اختیار آنها نیز قرار دهید.

بعد از کرونا
کرونا چیست

مدیریت تنگی نفس بعد از کرونا

تجربه مجدد تنگی نفس بعد از ترخیص از بیمارستان امری طبیعی است. از دست دادن توان و ضعف بنیه در زمانی که ناخوش بوده اید و در طی دوره ی بیماری می توانند به این معنا باشد که شما به راحتی دچار تنگی نفس میشوید .

احساس تنگی نفس می تواند در شما ایجاد اضطراب نماید که همین امر خود تنگی نفس را بدتر می نماید. حفظ خونسردی و یادگرفتن راه حل های مناسب، بهترین راه ها برای مدیریت تنگی نفس هستند.

تنگی نفس شما احتمالا با افزایش تدریجی فعالیتها و تمرین بهبود خواهد یافت اما در ضمن روشها و تکنیک های زیر نیز می توانند در مدیریت آن کمک کننده باشند.

 

درخواست مشاوره

مشاوره آنلاین با متخصصان کلینیک درد و توانبخشی نگین آزادی

تیم کلینیک درد و توانبخشی نگین آزادی در کنار تخصص و دانش، اخلاق مداری را در سرلوحه کار خود قرار داده تا بتوانیم برای شما محیطی امن و آرامش بخش را فراهم نماییم. این مجموعه همه روزه از ساعت 9 الی 22 وروزهای تعطیل از ساعت 11 تا 19 فعال می باشد. برای تنظیم وقت و مراجعه حضوری می توانید از طریق شماره تلفن های 02162756441  و 09903872640 و تلفن گویا 02145186807 با این مرکز تماس بگیرید..

دوستان شما در کلینیک توانبخشی نگین آزادی

وضعیت هایی هستند که می توانند تنگی نفس را کاهش دهند. همه آنها را امتحان کنید تا ببینید کدامیک می تواند به شما بیشتر کمک کند. شما همچنین می توانید تکنیکهای تنفس را که در زیر توضیح داده شده است، در هر یک از این وضعیت ها امتحان کنید تا به شما در تسهیل تنفس کمک کند.

درخواست مشاوره

مشاوره آنلاین با متخصصان کلینیک درد و توانبخشی نگین آزادی

تیم کلینیک درد و توانبخشی نگین آزادی در کنار تخصص و دانش، اخلاق مداری را در سرلوحه کار خود قرار داده تا بتوانیم برای شما محیطی امن و آرامش بخش را فراهم نماییم. جهت تعیین وقت برای ویزیت حضوری با شماره ۰۲۱۶۲۷۵۶۴۴۱ تماس بگیرید و یا با تلفن گویا به شماره ۰۲۱۴۵۱۸۶۸۰۷ وقت ویزیت خود را معین کنید. همچنین می توانید در فرم زیر شماره تلفن خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فرم مشاوره آنلاین

فرم مشاوره آنلاین

sslide01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *